Co nás ve škole nenaučili - Jak žít v hojnosti


Všichni chceme, aby se nám dařilo lépe, abychom měli více peněz, abychom měli lepší vztahy, abychom se cítili                                       lépe a byli zdraví... a...a ... 

a nedáme pokoj dokud to nedostaneme, ale...


Ale to všechno nemůžeme dostat dokud v tom nemáme jasno...

Jasno v tom, co to je konkrétně, kolik peněz chci měsíčně vydělávat, jak má můj vztah vypadat, když bude lepší, jaké chci vztahy s dětmi rodiči...

Co všechno pro mne znamená žít v hojnosti?

Co pro to mohu dělat?

A chceme to určitě? Nebo se toho bojíme nebo nám někdo nebo něco brání to všechno mít?Cílem 1. části Worksopu je najít odpovědi na tyto a další konkrétní otázky a udělat si opravdu jasno v tom, co je ta HOJNOST právě pro mne, jasně a konkrétně :-))


Ve 2.části se podíváme na naše bloky, které nám brání tohle všechno mít a ukážeme si jak je pomocí metody EFT (ťukání) uvolníme a rozpustíme.


cena 150 Kč


Info o metodě a lektorce
EFT - (Emotional freedom technigues) = Techniky emocionální svobody neboli ťukání
EFT nás umí zbavit omezení fyzických i psychických. Mezi ta fyzická omezení patří hlavně bolest a nemoc, ta psychická omezeni jsou hlavně různé strachy, ty se dají najít skoro za každým omezením.
EFT patří mezi metody energetické psychologie, mladého oboru, který si získává čím dál větší popularitu nejen mezi zastánci alternativní medicíny, ale i lékaři, psychology a psychiatry.
Metody energetické psychologie velmi efektivně spojují práci na psychice a fyzickém těle, čímž obvykle rychle dosahují skvělých výsledků.


Alena Navrátilová
koučka, lektorka, terapeutka a především žena, která má ráda život
Poslední roky pracuji především s metodou EFT, kterou jsem studovala u Zdeny Katayama, jež metodu do ČR dovezla úspěšně ji zde zavedla.


Vložte svůj text...