Já řídím a už se nebojím...

JÁ ŘÍDÍM A UŽ SE NEBOJÍM  - Workshop na odbourání strachů a bloků při řízení auta


Také se bojíte sednout si za volant?

Nevěříte si, že to zvládnete? 

Napadají vás hrozné věci, které se vás mohou potkat při řízení auta? 

Stále dokola? A kdo ví, co ještě....


Přijďte na Workshop Já řídím a už se nebojím :-)
Je určen pro řidičky i neřidičky, řidiče i neřidiče...

V první časti si dovolíme prvně všechny strachy a bloky pojmenovat (pomocí koučovacích otázek) a ve druhé části bloky a strachy rozpustíme pomocí metody EFT (Emotional freedom techniques)


cena 200 Kč     17.3. 18:00 - 20:00  BALANCE


Pro více info můžete volat 724422714  Alena NavrátilováEFT nás umí zbavit omezení fyzických i psychických. Mezi ta fyzická omezení patří hlavně bolest a nemoc, ta psychická omezeni jsou hlavně různé strachy, ty se dají najít skoro za každým omezením.
EFT patří mezi metody energetické psychologie, mladého oboru, který si získává čím dál větší popularitu nejen mezi zastánci alternativní medicíny, ale i lékaři, psychology a psychiatry.Metody energetické psychologie velmi efektivně spojují práci na psychice a fyzickém těle, čímž obvykle rychle dosahují skvělých výsledků.
ALENA NAVRÁTILOVÁ 

koučka, lektorka, terapeutka a především žena, která má ráda život


Využívám potenciálu koučovacího přístupu, nedávám žádná univerzální řešení.Inspiruji tak, aby každý dokázal najít to nejlepší řešení právě pro něj
Využívám zkušenosti z práce v bankovním sektoru a to, jak z obchodních pozic, tak ze vzdělávání , kde jsem působila jako lektorka, koučka a konzultantka. Poslední roky jsem měla na starosti rozvoj nejen manažerských pozic, ale i rozvoj a vedení lektorů, koučů a konzultantů.
Metodu jsem studovala u Z. Katayama. Je to přední česká autorita na metodu EFT, která ji před 10ti lety do ČR dovezla a úspěšně ji zde zavedla.Na tomto odkaze o ní najdete více: https://www.eft.cz/