Moderní  PSYCHOHYGIENA  &  Co nás ve škole nenaučili

Jste často unavení a bez energie?
Chcete zlepšit svoje zdraví a psychickou odolnost?
Chcete se méně stresovat a více radovat?


Srdečně vás zveme na speciální workshop, kde budeme pracovat na uvolnění a rozpuštění potlačených emocí, které nám brání svobodně se rozhodovat, radovat se ze života a žít v hojnosti.
Potlačené a nezpracované emoce jsou nejčastějšími příčinami psychických i fyzických nemocí.
Uvědoměním a zpracováním dlouho potlačovaných emocí předcházíme nejen vzniku nemocí na fyzickém těle, ale také výrazně podpoříme léčbu již existujících nemocí a potíží.
Vstupné: 250,-
Přihláška přes SMS na telefon 724 422 714 - Alena Navrátilová

vždy pondělí 18:00 - 20:00hod. TišnovInfo o metodě


EFT - (Emotional freedom technigues) = Techniky emocionální svobody neboli "ťukání"
EFT nás umí zbavit omezení fyzických i psychických. Mezi fyzická omezení patří hlavně bolest a nemoc, ta psychická jsou hlavně různé strachy, ketré se dají najít skoro za každým omezením či onemocněním.
EFT patří mezi metody energetické psychologie, mladého oboru, který si získává čím dál větší popularitu nejen mezi zastánci alternativní medicíny, ale i lékaři, psychology a psychiatry.
Metody energetické psychologie velmi efektivně spojují práci na psychice a fyzickém těle, čímž obvykle rychle dosahují skvělých výsledků.


Alena Navrátilová 
koučka, konzultantka, terapeutka a především žena, která má ráda život
Studium koučování - Koučink Centrum,s.r.o., Results Coaching Systems NeuroLeadership - Dr. Vladimír Tuka Master Certified Coach Využívám zkušenosti z práce v bankovním sektoru a to, jak z obchodních pozic, tak ze vzdělávání, kde jsem působila jako lektorka, koučka a konzultantka, měla jsem na starosti rozvoj nejen manažerských pozic, ale i rozvoj a vedení lektorů, koučů a konzultantů. Poslední roky pracuji také s metodou EFT, kterou jsem studovala u Zdeny Katayama.