OSVOBOĎTE TĚLO OD BOLESTI A STRESU A DODEJTE SVÉMU ŽIVOTU ENERGII Jste často unavení a bez energie?
Chcete zlepšit svoje zdraví a psychickou odolnost?
Chcete se méně stresovat a více radovat?

Workshop - SEZNÁMENÍ S METODOU EFT a ukázky, co umí :-))

PO WORKSHOPU BUDETE SCHOPNI POUŽÍVAT EFT PRO LÉČENÍ SAMA SEBE


1. seznámení s metodou EFT - (Emotional freedom technigues) = Techniky emocionální svobody

2. praktické ukázky - zaměřeno na odbourání nepříjemných pocitů a emocí


EFT - (Emotional freedom technigues) = Techniky emocionální svobody

Jak už sám název napovídá, jedná se o techniku, která nám pomůže emočně se osvobodit. Osvobodit se od negativních emocí, které nám brání užívat si život naplno a radovat se z něj.

EFT nás umí zbavit omezení fyzických i psychických. Mezi ta fyzická omezení patří hlavně bolest a nemoc, ta psychická omezení jsou hlavně různé strachy, ty se dají najít skoro za každým omezením.

EFT patří mezi metody energetické psychologie, mladého oboru, který si získává čím dál větší popularitu nejen mezi zastánci alternativní medicíny, ale i lékaři, psychology a psychiatry.

Metody energetické psychologie velmi efektivně spojují práci na psychice i fyzickém těle, čímž obvykle rychle dosahují skvělých výsledků.

Cena workshopu 550,-Kč

Více info a přihlášení na mob. Alena Navrátilová 724 422 714


Alena Navrátilová 

 koučka, konzultantka, terapeutka a především žena, která má ráda život :-))


Studium koučování - Koučink Centrum,s.r.o., Results Coaching Systems NeuroLeadership - Dr. Vladimír Tuka Master Certified Coach Využívám zkušenosti z práce v bankovním sektoru a to, jak z obchodních pozic, tak ze vzdělávání, kde jsem působila jako lektorka, koučka a konzultantka, měla jsem na starosti rozvoj nejen manažerských pozic, ale i rozvoj a vedení lektorů, koučů a konzultantů. Poslední roky pracuji také s metodou EFT, kterou jsem studovala u Zdeny Katayama.